Grange School Governing Body - Register of Pecuniary Interests

Name

Category

Term of office

Membership

Links

Pecuniary interests

Attendance 16-17

Keith Cox

Headteacher

Ex-offcio

N/A

Full GB

Resources

Teaching & Leaning

Pay Committee

 

None

 

Stephen Tyler

Co-opted

4 years

21/03/2020

Full GB

Teaching & Learning

 

None

 

Rachel Samuels

Co-opted

4 years

01/09.2019

Full GB

Teaching & Learning

 

None

 

Michael Dibley

Co-opted

4 years

01/09/2019

Full GB

Teaching & Learning

 

None

 

Sue Teale

Co-opted

4 years

21/06/2020

Full GB

Teaching & Learning Committee

Resources Commitee

 

None

 

Leon Kanaris

Co-opted

4 years

01/09/2019

Full GB

Resources Committee

 

None

 

Laura Rhodes

Co-opted

4 years

01/09/2019

Full GB

Resources Committee

Teaching & Learning Committee

 

None

 

Lorna Downer

Co-opted

4 years

01.09.2019

Full GB

Teaching & Learning Committee

 

None

 

Julian Beach

LA

4 years

01/09/2019

Full GB

Resources Committee

 

None

 

Vacancy

Staff Governor

4 years

 

 

 

 

Vacancy

Parent Governor

4 years